Aktualności

21 października Motylki i Pszczółki odwiedzily Powiatowa Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Parczewie. Przedszkolaki obejrzały wystawę grzybów, poznały grzyby jadalne, niejadalne i grzyby trujące. Pani Justyna Dominik opowiedziała dzieciom o występowaniu, zastosowaniu grzybów oraz ich wpływie na środowisko. Dziękujemy za wspaniałą lekcję!

21 października grupa ŻABKI I JEŻYKI obchodziły „Dzień owoców i warzyw”. Głównym celem zajęć było zachęcanie dzieci do spożywania owoców i warzyw.

17 października w naszym przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie - przyjechała straż pożarna i została przeprowadzona próbna ewakuacja przedszkola.

16 października obchodzimy Dzień Chleba, dlatego

„Dzień uśmiechu dzisiaj mamy,
więc wesołe buźki mamy!

Dzieci z grupy Żabki i Jeżyki gościły 6 października w Bibliotece Pedagogicznej.

6 października Pszczółki i Motylki

Gr. Motylki i Gr. Pszczółki w tym roku raz w miesiącu realizują temat dotyczący wybranego kraju. W naszą pierwsza podróż wybraliśmy się do Francji a naszym przewodnikiem był Pan Claude Bertrande, Francuz mieszkający w Polsce oraz Pani Ewa Niedbalska.

Mama Helenki i Krzysia odwiedziła nasze przedszkole 29 i 30 września. Pani Monika przeczytała dzieciom wybrane przez siebie bajki. Pzredszkolaki z ogromnym zaciekawieniem słuchały prezentowanych utworów. Dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieję, że pozostali rodzice również włączą się do naszej akcji czytelniczej.

Dzień Chłopaka - wszystkim znany.

Strony