Olimpiada Przedszkolaka 14.11.2014 r.

Wszystkie przedszkolaki mają wiele energii, wszystkie lubią biegać i skakać, dlatego z tak wielką radością dzieci wzięły udział w I Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaka o puchar burmistrza Pawła Kędrackiego. Olimpiada odbyła się 14 listopada 2014 roku. Z naszego Przedszkola wzięło w niej udział dwanaścioro przedszkolaków. Olimpiadę zorganiował UKS Jedynka Parczew. Głównym jej celem była popularyzacja ruchu sportowego oraz rozwiajnie sprawności ruchowej. Ponadto współzawodnictwo wyzwala ducha rywalizacji, sprzyja także zawieraniu nowych znajomości. Dzieci zmagały się w różnorodnych konkurencjach sportowych. Bezkonkurencyjne okazały się przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Parczewie. Nasi sportowcy otrzymali za udział w olimpiadzie pamiętkowe dyplomy i medale. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.