Pasowanie na Przedszkolaka 01.12.2014 r.

Pierwszego grudnia oficjalnie powitaliśmy w naszym przedszkolu najmłodszą grupę. Maluszki przygotowały wspaniałą część artystyczną. Śpiewały piosenki i recytowały wierszyk. Były to dla nich niezwykle trudne zadania, gdyż był to ich pierwszy występ przed ogromną publicznością, wśród której zasiadali ich rodzice. By maluszkom było raźniej, wystąpiły także starsze grupy. Pszczółki, Motylki, Żabki wierszem i piosenką powitały swoich młodszych kolegów w przedszkolu. Pani Dyrektor Anna Kopińska dotknęła każdego maluszka ogromnym ołówkiem, który sprawił, że dziecko stało się prawdziwym przedszkolakiem. Dzieci otrzymały także pamiątkowe dyplomy. Ten wspaniały dzień na pewno pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków:-).