Pszczółki w Teatrze

Czym się różni teatr od telewizji? Dlaczego ludzie chodzą do teatru?  Jak wygląda teatr? Takie pytania nurtują wielu przedszkolaków, a nasze Pszczółki 12 listopada 2014 roku mogły poznać na nie odpowiedź. Dzieci z najstarszej grupy pod opieką p. Justyny Harmacińskiej, p. Urszuli Kwiatek i p. Judyty Podgórskiej, wybrały się do Lublina do Teatru Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, by obejrzeć spektakl pt. "Latający kufer". Głównym celem wyjazdu było przygotowanie uczniów do świadomego, aktywnego i odpowiedzialnego uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym, rozbudzanie zainteresowań teatrem, rozwijanie świadomości i ekspresji kulturowej oraz obcowanie ze sztuką. Spektakl dzieci objerzały z ogromym zaciekawieniem i zachwytem. W drodze powrotnej dzieci zjadły posiłek w Mc Donaldzie, po czym aktywnie spędziły czas na sali zabaw. Wycieczka dostarczyła Pszczółkom niezapomnianych wrażeń.