Spotkanie z Mikołajem

Na kogo dzieci najbardziej czekają każdego roku? Na Świętego Mikołaja! Nasze przedszkolaki przez cały rok pilnie się uczyły i grzecznie bawiły, przez co na wizytę Mikołaja jak najbardziej zasłużyły :-).  Święty rozdał dzieciom prezenty. Chłopcy otrzymali samochody (koparki, traktory, wywrotki), dziewczynki dostały lalki. Jednak zanim Mikołaj rozdał prezenty poprosił dzieci o wiersze i piosenki. Wszystkie przedszkolaki z zaangażowaniem wykonały zadanie, przez co dostały zasłużone prezenty. Szkoda tylko, że na następną wizytę Świętego Mikołaja znowu trzeba czekać aż 12 długich miesięcy...Gdy Mikołaj już odjechał dzieci zajęły miejsca przy stolikach i zajadały się smakołykami, by uczcić tak radosny dla nich dzień.